OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: 775211776 | gruni@email.cz
0 Kč

Lektorka Kačka

...POHYB...RYTMUS...HUDBA...

Realizuji programy pro děti a jejich rodiče, využívám rytmická cvičení, lidové písničky, básničky a pohybová cvičení. To vše probíhá jako aktivita a upevňování vztahu a spolupráce mezi děťátkem a rodičem.

Můj tatínek je učitel hudby. Zpěv, muzicírování a rytmus nás se sestrou provázely už od malička.

Trávit čas s dětmi mě vždy nějakým způsobem přitahovalo.

Začalo to hlídáním dětí, tábory a přípravou různých programů. Občas mě napadlo, jestli nejít studovat "pajdák", ale "rozumné rozhodnutí" pro technický obor - chemie zvítězilo.

Při studiu Fakulty chemické na VUT v Brně jsem si našla brigádu v neziskovce EkoCentrum Brno. Pracovala jsem tam na mnoha pozicích a jednou z nich byla lektorka ekologických výukových programů. Díky možnosti vzdělávat se, jsem prošla mnoha kurzy (Respektovat a být respektován, prezentace a práce s hlasem, lektorské dovednosti,...) , ale hlavně jsem získala cenné zkušenosti v oblasti práce s dětmi. Motivovalo mě to k dalšímu studiu a tak jsem se rozhodla vystudovat dálkově Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity - obor Sociální pedagogika.

Státnice jsem absolvovala v sedmém měsíci těhotenství v roce 2013.

Ta pravá jízda ale začala až s narozením dětí. Táhlo mě to směrem ke kontaktnímu rodičovství, přístupu respektujícímu partnerství mezi lidmi včetně dětí, ekologii.

Se starším synem jsem začala navštěvovat cvičení maminek s miminky již ve 4. měsíci jeho života. Zpívali jsme si a cvičili i doma. Záhy jsem se zapojila do dění v místním Mateřském centru Sedmikráska. Navštívila jsem kurz cvičení rodičů s dětmi a začala jsem cvičení rodičů s dětmi pomalu realizovat sama. Vytvořila jsem také nový kurz, Pracičky, který využívá prvky Montessori pedagogiky.

Postupně jsem zjistila, že tahle práce je moje parketa, to v čem se cítím dobře a umím předat svoje zkušenosti dál.

Tuhle práci dělám s láskou a vím, že v mém oboru hraje roli nejen vzdělávání dětí, ale i vytváření podpory a pospolitosti s rodiči, převážně s maminkami.

I proto jsem se rozhodla absolvovat kurz Access Bars. Tato technika je velmi účinná nejen jako relaxace, ale i jako nástroj k odstranění našich přesvědčení, zažitých názorů, vzorců chování a bloků, které nám brání ve spokojenosti, v lehkém bytí a přijímání hojnosti tohoto světa.

Nyní nabízím terapii Access Bars v Brně-Novém Lískovci, více informací naleznete v záložce Access Bars

Tohle jsou praktické stránky mé profese.

Nutně ale musím uvést také to, že tam, kde jsem a kde se cítím dobře, bych nebyla, nebýt mých dvou synů - Šimona a Antonína.

Jsou to moje zrcadla, moje okna do vnitřního světa, k láskyplnému přístupu  a kontrolky, které okamžitě začnou svítit, když uhýbám z cesty směrem k vědomému životu.

Ale nechci, aby si někdo myslel, že jsem dokonalá matka, žena, manželka... Zlobím se, vztekám, křičím, chybuji. Snažím se však poučit, odpustit především sobě, milovat sebe i ostatní.

Věřím, že hlavně děti nám svými projevy, zlozvyky, někdy i nemocemi ukazují, co bychom mohli změnit u sebe.

Děkuji sobě, svým dětem a mému muži Tomášovi za cestu, kterou mohu kráčet...

Aktuality

Byly pro Vás prázdniny krásné, ale náročné?

 Spousta intenzivních zážitků, společné chvíle s rodinou, dětmi, výlety, dovolené, do toho běžné domácí nebo pracovní povinnosti?

 Kdo má pocit, že si potřebuje vypnout hlavu, nebo utříbit myšlenky, na chvilku se zastavit, odpočinout si a zrelaxovat?

 Tak pokud chcete také na hodinu lehnout na lehátko, relaxovat a nic neřešit, objednejte si termín na terapii Access Bars na čísle 775 211 776.

 Cena za jednu terapii je 500 Kč, pro maminky na mateřské a rodičovské 400 Kč.

 Nabízím balíček 3 terapií za cenu 1200 Kč, pro maminky za 1000 Kč.

 Čím krásným a přínosným pro Vás může tato terapie být?