OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: 775211776 | gruni@email.cz

Lektorka Kačka

...POHYB...RYTMUS...HUDBA...

Realizuji programy pro děti a jejich rodiče, využívám rytmická cvičení, lidové písničky, básničky a pohybová cvičení. To vše probíhá jako aktivita a upevňování vztahu a spolupráce mezi děťátkem a rodičem.

Můj tatínek je učitel hudby. Zpěv, muzicírování a rytmus nás se sestrou provázely už od malička.

Trávit čas s dětmi mě vždy nějakým způsobem přitahovalo.

Začalo to hlídáním dětí, tábory a přípravou různých programů. Občas mě napadlo, jestli nejít studovat "pajdák", ale "rozumné rozhodnutí" pro technický obor - chemie zvítězilo.

Při studiu Fakulty chemické na VUT v Brně jsem si našla brigádu v neziskovce EkoCentrum Brno. Pracovala jsem tam na mnoha pozicích a jednou z nich byla lektorka ekologických výukových programů. Díky možnosti vzdělávat se, jsem prošla mnoha kurzy (Respektovat a být respektován, prezentace a práce s hlasem, lektorské dovednosti,...) , ale hlavně jsem získala cenné zkušenosti v oblasti práce s dětmi. Motivovalo mě to k dalšímu studiu a tak jsem se rozhodla vystudovat dálkově Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity - obor Sociální pedagogika.

Státnice jsem absolvovala v sedmém měsíci těhotenství v roce 2013.

Ta pravá jízda ale začala až s narozením dětí. Táhlo mě to směrem ke kontaktnímu rodičovství, přístupu respektujícímu partnerství mezi lidmi včetně dětí, ekologii.

Se starším synem jsem začala navštěvovat cvičení maminek s miminky již ve 4. měsíci jeho života. Zpívali jsme si a cvičili i doma. Záhy jsem se zapojila do dění v místním Mateřském centru Sedmikráska. Navštívila jsem kurz cvičení rodičů s dětmi a začala jsem cvičení rodičů s dětmi pomalu realizovat sama. Vytvořila jsem také nový kurz, Pracičky, který využívá prvky Montessori pedagogiky.

Postupně jsem zjistila, že tahle práce je moje parketa, to v čem se cítím dobře a umím předat svoje zkušenosti dál.

Tuhle práci dělám s láskou a vím, že v mém oboru hraje roli nejen vzdělávání dětí, ale i vytváření podpory a pospolitosti s rodiči, převážně s maminkami.

I proto jsem se rozhodla absolvovat kurz Access Bars. Tato technika je velmi účinná nejen jako relaxace, ale i jako nástroj k odstranění našich přesvědčení, zažitých názorů, vzorců chování a bloků, které nám brání ve spokojenosti, v lehkém bytí a přijímání hojnosti tohoto světa.

Nyní nabízím terapii Access Bars v Brně-Novém Lískovci, více informací naleznete v záložce Access Bars

Tohle jsou praktické stránky mé profese.

Nutně ale musím uvést také to, že tam, kde jsem a kde se cítím dobře, bych nebyla, nebýt mých dvou synů - Šimona a Antonína.

Jsou to moje zrcadla, moje okna do vnitřního světa, k láskyplnému přístupu  a kontrolky, které okamžitě začnou svítit, když uhýbám z cesty směrem k vědomému životu.

Ale nechci, aby si někdo myslel, že jsem dokonalá matka, žena, manželka... Zlobím se, vztekám, křičím, chybuji. Snažím se však poučit, odpustit především sobě, milovat sebe i ostatní.

Věřím, že hlavně děti nám svými projevy, zlozvyky, někdy i nemocemi ukazují, co bychom mohli změnit u sebe.

Děkuji sobě, svým dětem a mému muži Tomášovi za cestu, kterou mohu kráčet...

Aktuality

Co kdybyste cítili ve svém životě lehkost?
Co kdyby Vás netrápila tíha Vašeho světa? 
Co kdybyste zvládali proplout situacemi, které Vás tížily a trápily s lehkostí, jakoby z pozice vnějšího pozorovatele?
Co kdyby zmizely různé zdravotní potíže, jako například migréna?
Co kdyby Váš život s dětmi byl lehčí a radostnější?

 

Co kdyby Vám v tom pomohly Access Bars?

Skvělé na tom je, že když se rozhodnete udělat kroky k životní změně, nebo posunu, za čas zjistíte, že už Vás naprosto nestresují záležitosti, které Vám před časem dávaly "na frak".

I proto jsem se rozhodla jít touto cestou a nabízet Access Bars proces ostatním.
S kamarádkou Evou Skýbovou jsme daly dohromady prostor, v němž budeme provázet druhé tak, jak to umíme, k lehčímu bytí a využití plného potenciálu sebe sama.

S radostí teď tuto možnost nabízím všem, kteří budou mít o to zájem
Objednat se nebo položit otázku k tomuto tématu můžete ve zprávách, na gruni@email.cz nebo na 775 211 776.

CHCI SI PŘEČÍST VÍCE